Ankara Doğum ve Aile Fotoğrafçısı 

İpek Uğural Logo Ankara Doğum Fotoğrafçısı

Hakkımda...

Renkler, uyum ve estetik yaşamımın hep önemli parçalarıydı...

 

İlk oğlumun doğumuyla fark ettim ki; yüksek lisans eğitimimle eş zamanlı başlayan ve sonrasında da devam eden monoton iş hayatı, bütün gri tonlarıyla beni ele geçiriyordu.

 

Oysa ışığı ve renkleri  yaşamak ve yakalamak gerekiyordu.

 

Ben de, ışığı kendim ve sizler için yakalamaya, yakaladığım ışığı fotoğraflarla sizlerin beğenisine sunmaya karar verdim.

1981- Karabük Doğumlu. Gazi Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü mezunudur. Üretim Yönetimi ve Pazarlama alanında yüksek lisans yapmıştır. Halen fotoğrafçılık üzerine eğitim almaya devam etmektedir.

Uzun yıllar çeşitli sektörlerde pazarlama yöneticisi olarak çalışmıştır. İlk oğlunun doğumunun ardından kariyerinde önemli bir değişiklik yapmıştır. Daha önce hobi olarak yaptığı fotoğrafçılığı, profesyonel zemine taşımıştır. Doğum ve bebek fotoğrafçılığının yanı sıra; düğün, özel gün, etkinlik, iç mekan, sahne, obje ve portre çekimleri yapmaktadır. Ankara Fotoğrafçılar Odası'na üyedir.
Kendisi aynı zamanda aralarında yaklaşık iki yaş olan, iki erkek çocuğu annesi olup doğumuna eşlik ettiği annelerle, istenirse, deneyimlerini paylaşmaktan mutluluk duymaktadır.

İpek Uğural - Doğum Düğün ve Özel Gün Fotoğrafçısı
  • YouTube
  • Instagram Social Icon
  • Vimeo Social Icon
  • Wix Facebook page
  • Wix Google+ page
İpek Uğural Photography - Ankara Doğum ve Aile Fotoğrafçısı © Tüm Hakları Saklıdır.

+90 (530) 211 8282