İpek Uğural Logo Ankara Doğum Fotoğrafçısı

Ankara Doğum ve Aile Fotoğrafçısı 

Doğum Paketleri ve Fiyatlar Bilgileri 

Standard Çekim Paketleri

Standart Paketler kapsamında aşağıda belirtilen fiyatlarla hamile, doğum veya yeni doğan konsept çekimlerinden birini ya da bir kaçını seçebilirsiniz. Fotoğraf paketlerine Doğum Hikayesi Çekimi'ni de ekleyebilirsiniz. Eğer albüm talebiniz olursa, 30*50 panoramik, deri kaplı, oldukça şık ve uzun yıllar anısı kalacak, dayanıklı ve rengi solmayan bir albüm hazırlıyorum. Albüm fiyatları ve albüm örneği görmek için lütfen iletişime geçin.... 

Premium Çekim Paketleri

Aynı Standart Paketler'de olduğu gibi aşağıda belirtilen fiyatlarla hamile, doğum veya yeni doğan konsept çekimlerinden sizin seçtiklerinizi yapıyorum. İç tasarımı özel olarak hazırlanmış, 30*65 panoramik, deri kaplı, oldukça şık ve uzun yıllar anısı kalacak, dayanıklı ve rengi solmayan bir albüm hazırlıyorum. 15*30 boyutlarında olan aile albümlerini ise seçenek olarak sunuyorum. Premium Paketlerin farkları ve fiyatlar için lütfen iletişime geçin...

Dijital Paket

 • Çektiğim tüm fotoğrafların yüksek çözünürlüklü dijital  teslimi

 • Bir yıl süre ile  fotoğrafları saklama hizmeti

Video Dijital Paket

 • Doğum Hikayesi Videoklibi

 • Mini Klip Hediye  (Instagram için 60 sn.)

 • Bir yıl süre ile  fotoğrafları saklama hizmeti

Standart Albümlü Paket

 • Çektiğim tüm fotoğrafların yüksek çözünürlüklü dijital  teslimi

 • 30x50 boyutunda  20 sayfa 10 yaprak 1 adet panaromik albüm*

 • Bir yıl süre ile  fotoğrafları saklama hizmeti

* Talebe göre iki adet aile albümü içeren set albüm de yapılabilmektedir.

Muhteşem 3'lü Paket

 • Hamile, Doğum ve Yeni Doğan çekimini birlikte seçerseniz süpriz bir hediyeniz var..

 • Çektiğim tüm fotoğrafların yüksek çözünürlüklü dijital  teslimi

 • Bir yıl süre ile  fotoğrafları saklama hizmeti

* Talebe göre; 30x50 boyutunda  20 sayfa 10 yaprak 1 adet panaromik albümiki adet aile albümü içeren set albüm de yapılabilmektedir.

Hamile Çekimi

Genellikle 34-36 haftalar arasında, evde, stüdyomda ya da dış mekanda; tercihiniz eviniz olursa, evinize getireceğim aksesuar ve stüdyo ekipmanı ile çekimleri yapıyorum.

Doğum Çekimi

Hastanede doğum anı ve ertesi günü odada aile çekimi ile birlikte iki gün çekim içeren bir pakettir.

Yeni Doğan Konsept Çekimi

Doğumdan 6 ila 14 gün sonra, yeni doğan konsept çekimi ve aile çekimin içermektedir.

​​

Doğum Hikayesi Çekimi

Bu paketi fotoğraf paketlerinden ayrı bir hizmet olarak sunuyorum. Paket dahilinde,  videolardan oluşan mümkün olduğunca doğum sürecinin tamamını içeren, hastane kuralları izin verdiği ölçüde birden çok kamera ile çekilen ve motajı yapılan bir kısa film hazırlıyorum. Ayrıca fotoğraf paketlerinden doğumdan sonra  hamile çekimi ve yeni doğan çekimi talebiniz de olduysa isteğinize bağlı olarak bu çekimlerden görüntüleri de filminize ekliyorum.

Doğum Günü Çekimi

Ailenin taleplerine bir yaş pasta patlatma (cake smash) çekimi, bir yaş konsept çekimi (stüdyo çekimi ya da dış çekim) , aile çekimi, doğum günü partisi çekimi gibi farklı çekimlerden farklı kombinasyonlar yapabiliyorum. Arayın birlikte şekillendirelim.

Guess What?, Baby Shower, Kırk Mevlüdü, Diş Buğdayı, Yılbaşı, Sünnet Çekimleri

Guess What?, Baby Shower, Kırk Mevlüdü, Diş Buğdayı, Yılbaşı, Sünnet çekimleri gibi sizin için özel olan her anınızda yanınızdayım. Çekimin içeriğine ve tercihlerinize göre evinizde veya organizasyonun yapılacağı kapalı ya da açık mekanda çekim yapıyorum.

Fotoğraf çektirmek için her zaman özel bir nedene ihtiyacınız yoktur. Zaman hepimiz için hızlı geçiyor. Ailecek zamanı fotoğraflarla durdurmaya ne dersiniz?
Sizin tercihlerinize ve mevsim koşullarının izin vermesine göre, evinizde veya başka bir kapalı mekanda, studyo ekipmanları ile ya da açık havada, minik mucizelerin fotoğraflarını çekmek benim en çok keyif aldığım işlerden... 

Arayın, içeriği ve fiyatı birlikte belirleyelim...

Please reload

İpek Uğural - Doğum Düğün ve Özel Gün Fotoğrafçısı
 • YouTube
 • Instagram Social Icon
 • Vimeo Social Icon
 • Wix Facebook page
 • Wix Google+ page
İpek Uğural Photography - Ankara Doğum ve Aile Fotoğrafçısı © Tüm Hakları Saklıdır.

+90 (530) 211 8282